
2024 gaat de boeken in als een sportief jaar. Het EK voetbal en de Tour de France zijn pas net achter de rug en nu is het tijd voor het volgende grote sportevenement: De Olympische Spelen in Parijs!
In de Franse hoofdstad zullen van 26 juli tot en met 11 augustus ongeveer 10500 sporters uit 206 landen in actie komen. Er staan maar liefst 28 takken van sport op het programma. Sinds deze editie van de Olympische Spelen zijn er vier sporten die vanuit het IOC zijn toegevoegd. Dit zijn de sporten breaking (brake dance), sportklimmen, skateboarden en surfen.
Uiteraard hebben wij weer de nodige content beschikbaar gesteld die gebruikt kan worden op de narrowcasting schermen. Alle Merit Media klanten hebben nu toegang tot een aparte bibliotheek waarin allerlei content staat. Zo kan men gebruik maken van een geautomatiseerde nieuws feed, geautomatiseerde medaillespiegel, kijkt tips van de dag en diverse spectaculaire video’s.
Het enige dat de eindgebruikers hoeft te doen is de betreffende presentatie van “rechts naar links” slepen! Wilt u ook effectief communiceren met uw doelgroep en tevens de Olympische Spelen op de voet volgen via een modern narrowcasting systeem? Neem gerust contact met ons op!